O NÁS

Jsme specializovanou společností zabývající se realizací solárních elektráren pro rodinné domy a firmy. Naše hlavní poslání spočívá v poskytování udržitelných a ekologických energetických řešení, která pomáhají našim zákazníkům snižovat náklady na elektřinu a přispívat k ochraně životního prostředí.

Naše široká škála služeb zahrnuje instalaci solárních panelů na střechy rodinných domů i firemních budov. Naše týmy zkušených odborníků vám poskytnou kompletní řešení od počátečního plánování až po dokončení projektu. Zajistíme také vyřízení dotací na solární elektrárny, abyste mohli využít případné finanční podpory při investování do solární energie.

V rámci naší nabídky zajišťujeme také wallboxy pro inteligentní nabíjení elektrických vozidel. Tyto moderní nabíjecí stanice umožňují efektivní a bezpečné nabíjení vašeho elektromobilu přímo z vašeho domova nebo firemního prostoru. S našimi wallboxy můžete být připraveni na budoucnost a přispět k snižování emisí skleníkových plynů.

Kromě samotné realizace projektů se také staráme o vyřízení veškeré administrativy spojené s připojením k distribučním sítím, jako je ČEZ, Energetická a distribuční a.s. (EGD) nebo Pražská elergetika a.s. (PRE). Zabýváme se revizemi, posuzováním technických podmínek a zajištěním veškeré potřebné dokumentace. Naše profesionální a spolehlivé služby vám ušetří čas a energii.